Podsumowanie naszej akcji sobotnio - niedzielnej dla Hani 12 000 zł

Wiele osób dzieci, młodzieży oraz  które przewinęło się przez cały dzień i wieczór

Dziękuję bardzo wszystkim cudownym ludziom i instytucjom oraz firmą które w jakikolwiek sposób włączyły się naszą akcję.
Bardzo serdecznie dziękujemy Strażakom OSP Banino za wspaniałe atrakcje dla naszych milusińskich oraz za udostępnienie obiektu.
Pani Sołtys z rodzinką i Radzie Sołeckiej, Pani Ewie Kosznik i SP Banino , Prezesowi ZKP Oddział Banino, Firmie Polikom Żukowo, Firmie Energa , Firmie Sita Pomorze, Firmie Autocolor Cieszyński Wacław, Restauracji Mulk, Delikatesom Max Xavier, Barowi u Daniela. Podziękowania kieruje do Bartłomieja Łojek za wsparcie w realizacji  i wielu wolontariuszy z Bysewa, Rębiechowa, Banina i Miszewa oraz pracowników Dynamic Event. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się też swoją obecnością do realizacji naszego przedsięwzięcia.
Na końcu chcę też podziękować rodzinie Hani która włączała się w każdy etap przygotowań akcji.
Wspaniałą jest sytuacją to że razem możemy tak wiele zrealizować i osiągać tak znaczące cele . Wszyscy wnieśli Cząstkę siebie w to dzieło! Dziękujemy tym których nie wymieniłem a byli z nami.
Zgodnie z naszymi szacunkami do zakupu rodzinie Hani może zabraknąć jeszcze ok 15 000 zł więc jeśli macie możliwość i chcecie się włączyć proszę o kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, Ĺźeby go zobaczyć. lub tel 602 108 110
Pozdrawiam serdecznie

Jacek Miąskowski

 

Fundacja Dzieciom ?Zdążyć z Pomocą? zwraca się z prośbą

o pomoc finansową w zakupie specjalistycznego sprzętu komputerowego o nazwie Tobii PCEye dla  9-cio letniej  Hani, która od urodzenia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

Jest to choroba nieuleczalna i postępująca, w wyniku czego dziewczynka nie porusza się, nie może sama oddychać, wymaga całodobowej opieki. Choroba dodatkowo spowodowała, że Hania nie może mówić, a jej jedyną formą porozumiewania są ruchy gałek ocznych.

Sprzęt, na który zbieramy fundusze umożliwiłby Hani skuteczne komunikowanie się ze światem, wyrażanie swoich myśli i emocji, lepszy rozwój i edukację. Niestety cena (ponad 32 tys. zł) znacznie przerasta nasze możliwości finansowe.

Dlatego bardzo prosimy o pomoc i z góry serdecznie dziękujemy za każdy grosz, jaki dzięki Państwu trafi na pomoc dla małej Hani.

Fundacja Dzieciom ?Zdążyć z Pomocą? wraz z Rodzicami

można też dokonywać wpłat :

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Bank BPH S.A. (darowizny w ramach zbiórki publicznej)
61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

Tytułem:
5002 - Petertill Hanna Magdalena - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tel. do Rodziców 604-601-603
aSprzedaż Domy w Baninie, Bojanie, Gdańsku